Brooklyn Band

3 000,00 

Na każdym koncercie dajemy z siebie maksimum, dzięki czemu występy zmieniają się w niezwykłe show, które zapada w pamięć i niesie ze sobą mnóstwo frajdy, stając się pretekstem do fantastycznej zabawy.

Kategorie: ,

Opis

Brooklyn Band

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

Muzyka jest naszą pasją, a koncerty żywiołem, który potrafi zawładnąć każdą publicznością. Brooklyn Band to grupa przyjaciół, których łączy zamiłowanie do energetycznej muzyki granej na żywo. Jest nas sześcioro i tworzymy unikalny zespół muzyczny z Warszawy, choć koncertujemy w wielu różnych miejscach. Przekonasz się o tym sprawdzając naszą ofertę lub przeglądając galerię zdjęć z naszych występów.

Na każdym koncercie dajemy z siebie maksimum, dzięki czemu występy zmieniają się w niezwykłe show, które zapada w pamięć i niesie ze sobą mnóstwo frajdy, stając się pretekstem do fantastycznej zabawy.

Brooklyn Band to zespół na imprezę firmową, uroczystą galę lub przyjęcie weselne. Koncertujemy już od dziesięciu lat ? powstaliśmy w 2005 roku, co pozwoliło zebrać nam mnóstwo cennych, niezwykle pozytywnych doświadczeń. Dzięki temu dzisiaj nasz zespół coverowy potrafi sprostać praktycznie każdemu muzycznemu wyzwaniu!

Wiele lat występów na scenie pozwoliło również zyskać sympatię setek osób i firm, które nam zaufały i chętnie polecają nas innym.

Jeżeli planujesz zorganizować niezapomnianą imprezę, stworzyć show, które na długo zapadnie w pamięci uczestników, a nie wiesz jak się do tego zabrać, zgłoś się do nas! Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na gusta muzyczne osób, które decydują się na skorzystanie z naszych usług.

Dodatkowo, dzięki długoletniemu scenicznemu doświadczeniu, nie mamy większego problemu z poprowadzeniem imprez różnych typów. Równie często działamy jako zespół na wesele, event czy imprezę firmową. Niezależnie od obsługiwanego wydarzenia, wprowadzimy przyjazny nastrój i zachęcimy wszystkich do wspólnej zabawy. Co najważniejsze, każdy występ jest dla nas odrębnym show i podchodzimy do niego z należnym mu zaangażowaniem.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Brooklyn Band”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *